ASTROLOGIE l

HOROSKOP

l REGRESNÍ TERAPIE l PRÁCE S VNITŘNÍM DÍTĚTEM l O MNĚ l KONTAKT

NECHTE SI VYPRACOVAT HOROSKOP

Co můžete očekávat, když si objednáte kompletní písemný horoskop?

  • Dozvíte se, co je Vaším úkolem, cílem v tomto životě a kudy vede cesta.
  • Dozvíte se, co Vás ještě stále ovlivňuje z dětství, z Vaší původní rodiny, jak Vás ovlivňuje karma rodiny a jak s těmito programy pracovat, aby duše předků nebyly zátěží pro Váš osud, ale abyste se o sílu svých předků mohli opřít a ze svých kořenů vyrůst.
  • Dovíte se, jaké jsou vnitřní, psychické příčiny Vašich zdravotních problémů a co změnit, jak postupovat, abyste se těšili dobrému zdraví.
  • Zjistíte, jaké jsou Vaše předpoklady – i ty nevědomé - pro partnerský a rodinný život.
  • Přečtete si, po čem touží Vaše duše, jak podpořit svůj duchovní vývoj a na co si dát pozor, co můžete vylepšit na vztahu k sobě samým.
  • A samozřejmě takové ty běžné věci, jako talent, potenciál, schopnosti pro povolání, mezilidské vztahy, nástin oblastí a úkolů na něž bude se třeba se v několika příštích letech soustředit.

Chcete lépe poznat sami sebe, rezervy, talenty, odhalit skryté možnosti, překonat zábrany, realizovat se, najít své místo ve světě? Chcete studovat, vzdělávat se a rozhodujete se, který obor je pro Vás vhodný? Přemýšlíte o svém uplatnění, měníte práci, hledáte vhodné povolání? Chcete posílit své zdraví, poznat psychické příčiny svých zdravotních potíží?

Hledáte partnera? Rozhodujete se, kdo je ten pravý partner pro Vás? Toužíte pochopit svého partnera, zlepšit své partnerské vztahy, najít řešení partnerských problémů?

Jste rodiči a zajímá Vás zdravý vývoj Vašeho dítěte? Chcete porozumět jeho psychice, pochopit jak vnímá Vás jako rodiče a jak na ně nejlépe působit, aby výchova i vzájemné vztahy mezi Vámi byly co nejlepší? Chtěli byste vědět, jaký potenciál mají Vaše děti a jak jej nejlépe podpořit a rozvíjet? Přemýšlíte, o vhodné škole, studiu, dalším vzdělávání, vhodném povolání?

Nechte si vypracovat horoskop.
Nebo si nechtě vyložit karty.

Dovíte se jaký je Váš životní cíl, úkol a smysl. Kdo jste, odkud a kam jdete. Poznáte skryté pohnutky svého podvědomí, tajemství ukrytá v duši. Odhalíte v čem je Váš potenciál, kde je Vaše pravé místo, v čem jste dobří a co je potřeba rozvíjet. A rozkryjeme i příčiny Vašich překážek, zábran, problémů, nesnází a neúspěchu a podíváme se jak je překonat. Přijdete na to, jak posílit své zdraví, jak zlepšit své vztahy, jak vhodně působit na své děti.

Dovíte se mnoho dalšího, záleží jen na Vás, nač se budete chtít zeptat.

Osobní konzultace 500 Kč
Poradna po telefonu nebo e-mail – konkrétní otázky 300 Kč
Písemné zpracování osobní horoskop komplexní 1500 Kč
Partnerský 2 osoby 2000 Kč
Řešení konkrétních situací a otázek 700 Kč

Pro zpracování horoskopu je potřeba datum narození, místo a čas.

Jméno:  
Telefon:  
E-mail:  
Datum narození:  
Čas narození:  
Místo narození:  


Čeho se týká váš dotaz?


webdesign by Kami © 2003